W minioną niedzielę w Mosinie odbyły się dwa turnieje karate pierwszy z nich to Mistrzostwa Polskiej Unii Karate Masters, który zgromadził z całej Polski zawodników po wyżej 35 roku życia. Nie zabrakło tam również nas.
W konkurencji kata drużynowego złoty medal zdobyli Paweł Przewoźny, Arkadiusz Mańkowski natomiast brązowy Katarzyna Szymankiewicz, Katarzyna Zając i Joanna Molata.
W konkurencji kata indywidualnego w swoich kategoriach złoto wywalczył Paweł Przewoźny i Katarzyna Zając, srebrne medale Katarzyna Szymankiewicz i Joanna Molata natomiast brązowy Arkadiusz Mańkowski.
W konkurencji kumie srebrny medal zdobyła Katarzyna Szymankiewicz i Paweł Przewoźny.

Równolegle odbywał się drugi turniej dla młodszych zawodników pod nazwą Ogólnopolski Turniej Juniorów i Seniorów LOTTO DYNAMIC CUP. I tutaj również nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony.
W kata drużynowym dziewczyny startujące w kategorii masters powtórzyły swój wynik w kategorii senior i rywalizując z młodszymi zawodnikami zdobyły powtórnie brązowy medal.
W konkurencji kumie seniorów złoty medal zdobyła Aleksandra Wieczorek a brązowy Jędrzej Ślachciak natomiast w kata indywidualnym seniorów brązowe medale wywalczyli Tadeusz Kulikowski i Jędrzej Ślachciak.
Udział w zawodach był z finansowany ze środków UMiG Oborniki.